دیرزمانی است که برند هاچینسون در بازارایران حضور دارد و یادآورکیفیتی برترو اطمینان خاطر در اذهان تولید کنندگان خودرو و مصرف کنندگان آنست. مدارک بین المللی در زمینه استانداردهای کیفیت مدیریت و محیط زیست و تاییدیه های شرکت های خودروسازی ایران مانند ایران خودرو,سایپا مهر تاییدی برنمایش برتر هاچینسون درارائه کیفیتی بی نظیردر بازار تسمه ایران است. هاچینسون بزرگترین تامین کننده تسمه های تایمینگ و شیاردار در اروپا و دارنده بالاترین سهم بازار تسمه در فرانسه می باشد. در حال حاضرنمایندگی انحصاری و فروش تسمه های ماشینی(خودرو)هاچینسون در بازار خودرو ایران درحال فعالیت بوده و ارائه تسمه های اصلی ساخت کشور فرانسه مراتب رضایت و اطمینان خاطر شما را فراهم می آورد.

  • تسمه های تایمینگ
  • تسمه های شیاری

 

HUTCHINSON یکی از کامل ترین و مطمئن ترین محدوده های تسمه های لوازم جانبی Poly V موجود در جهان را به عنوان قطعات یدکی خودرو ارائه می دهد. ابعاد و تعداد دندان ها معیار اصلی انتخاب تسمه هنگام تعویض تسمه Poly V است.

فناوری Poly V نوآوری هاچینسون است که به سرعت برای تولیدکنندگان خودرو ضروری شد ، اولین اتومبیلی که از آن استفاده می کند مرسدس استبا مدل 190 که در اواسط دهه هشتاد تولید شده است.

تسمه poly v شرکت هاچینسون بدون صدا و قادر به مقاومت در برابر فشارهای جدید محیط موتور می باشد. پروفیل آجدار Poly V کاملاً مطابق با نیاز تولید کنندگان از نظر سطح درایو است و سینماتیک پیچیده دارد. در واقع ، انعطاف پذیری آن به شما این امکان را می دهد تا برخلاف تسمه V ، تعدادی لوازم جانبی را همزمان (در یک سیم پیچ) مانند پمپ آب ، دینام ، فرمان با کمک نیرو و تهویه مطبوع هدایت کند.

کمربند Poly V که اکنون توسط همه تولیدکنندگان نصب شده است ، کاملاً با کمربند V سنتی جایگزین شده است ، و این باعث می شود هاچینسون به عنوان اصلی ترین تامین کننده تجهیزات اصلی باشد.

برخلاف تسمه های موجود در بازار ، هاچینسون دندانه های تسمه خود را ماشین کاری نمی کند بلکه از قالب های مخصوص هر طرف از تسمه Poly V استفاده می کند. فرآیند هاچینسون نسبت به فرآیند ماشین کاری سنتی مناسب تر است تا آنجا که تا 20٪ کاهش هزینه های تولید می کند و بازیافت محصولات با ماشین کاری سنتی دشوار است ، اما Poly V سازگار با محیط زیست است. همچنین دقت بالاتری را در نمایه سازی دندانه ها ایجاد می کند که کیفیت سطح مطلوب را تضمین می کند و بنابراین هر گونه خطر اصطکاک در ناحیه تسمه را محدود می کند.

 

 

تسمه ذوزنقه ای هاچینسون بسیار مقاوم ، از مجموعه ای از چندین لایه ترکیبی از الاستومرها ، پارچه و کابل های مصنوعی بسیار مقاوم ساخته شده است.

قسمت پشتی که قسمت قابل دید و وسیع کمربند ذوزنقه ای است ، از ترکیب پارچه و لاستیک تشکیل شده است که انعطاف پذیری و نگهداری کابل را تضمین می کند. در داخل ، کمربند ذوزنقه ای از کابلهای مصنوعی تعبیه شده در لاستیک ساخته شده است تا انعطاف پذیری را با مقاومت ترکیب کند. تسمه های ذوزنقه ای هاچینسون نوع AV تسمه های چین دار هستند. عرض دندان ها بطور طبیعی باریک تر است (بخش V) و اجازه می دهد تا تسمه با کوچکترین قرقره ها با شعاع منحنی بالاتر و شیارهای باریک سازگار شود. این نمایه V دندان ، چسبندگی را از طریق حداکثر سطح تماس بهبود می بخشد.