محصولات یانگ سان

YANGSAN

محصولات هان چانگ

HANCHANG

محصولات کیک

KIEK

محصولات هاچینسون

HUTCHINSON

محصولات رایکاآلتون

RAYKALTON

محصولات اپتی بلت

OPTIBELT

محصولات پاورگریپ گیتس

POWERGRIP

محصولات اس دبلیو آر

SWR

محصولات رولندز

ROULUNDS

محصولات اس اچ تی سی

SHTC

محصولات دانگیل

DONGIL

محصولات کنتیننتال

CONTITECH

محصولات ای ای تاپ

AA-TOP

محصولات فورتکس

FORTEX

محصولات تاپ جیر

TOP GEAR

 

 

 

شرکت رایکا آلتون تسمه در سال 1386 با اخذ لیسانس شرکت کنتیننتال کنتیتک آلمان در قالب طرح توسعه و با هدف تولید انواع تسمه تایمینگ، دینام و کولر و پروانه خودرو های داخلی و خارجی و با نیت ارائه خدمت در بخش صنعت و جلوگیری از واردات محصولات فوق به کشور و ایجاد فرصت های شغلی و صادرات ، بنا شد و فاز اول آن با قابلیت تولید انواع تسمه تایمینگ و تسمه شیاری دینام و پروانه با تکنولوژی روز اروپا، در مرداد مـــاه سال 1389 بــه بهره برداری رسید. این شرکت در طی سالیان گذشته ضمن اخذ تاییدیه های خودروسازان داخلی و خارجی شامل ایران خودرو – سایپا – گروه بهمن – پژو سیتروئن فرانسه و گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO TS  و ISO 9001  از شرکت IMQ ایتالیا به عنوان تامین کننده اصلی خطوط تولید خودروسازان فعالیت می نماید.

 در ادامه روند رو به رشد این شرکت و اجرای طرح های توسعه با خرید ماشین آلات تولیدی ، افزایش ظرفیت تولید و افزایش عمق داخلی سازی و همچنین مجهز نمودن واحدآزمایشگاه ، فاز دوم نیز در سال 1394 راه اندازی و به بهره برداری رسید.

شرکت رایکا آلتون تسمه با دنبال کردن خط مشی های سازمانی و با تمام ظرفیت در پی کامل کردن فاز های بعدی و تبدیل شدن به بزرگترین تامین کننده انواع تسمه در خاور میانه و آسیا  با استانداردها و تکنولوژی روز اروپا می باشد.

شرکت رایکا آلتون تسمه به همت کارکنان پرتلاش، صمیمی، خدمتگزار، مدیران تحصیل کرده و دلسوز خود می رود تا در آینده نزدیک به تارک صنعت خودروی کشور به عنوان نامی ماندگار درخشیده و الگویی باشد برای جوانان نسل حاضر و نسل آینده تا بتواند با حمایتهای این نظام مقدس گام های بلند و مؤثر در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توسعه پایدار و همه جانبه بردارند.

این شركت تلاش دارد با بهره گیری از كادر متخصص، مجرب و پوشش حداكثری شبكه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران،‌ خدمات خود را با برترین كیفیت و كوتاهترین زمان به مشتریان عرضه نماید.

 

 

 

.